Вхідні двері
Показать весь каталог

Вхідні двері

Захист будь-якого будинку або квартири починається з надійної вхідних дверей, тому її вибір вимагає ретельного і ґрунтовного підходу. Виробники представляють широкий асортимент різних моделей. Саме тому визначитися з тим, яка вхідні двері буде найбільш підходящим і надійним варіантом не завжди просто.

На що звертати увагу при виборі вхідних дверей?

  • Важлива характеристика міцності, яка включає в себе надійність кожного її компонента, а саме самого полотна, коробки, замку і всієї іншої комплектуючої фурнітури.
  • Не менш важливий при виборі параметр товщини матеріалу, з якого зроблені двері, а точніше стали. Наприклад, купити вхідні двері для квартири рекомендується з параметрами товщини стали не менше 2 мм, а ось для заміської нерухомості не менше 4 мм.
  • Особливу увагу варто приділити і того, скільки ребер жорсткості має пропонована модель. Вони не тільки збільшують міцність всієї конструкції, а й дозволяють захищати двері від пошкоджень, які відносяться до розряду механічних.
  • Якісна двері повинні володіти не тільки хорошою звуковою ізоляцією, а й показником теплоізоляції.
  • І, нарешті, двері повинні відповідати загальному дизайну. Тому її зовнішній вигляд також має значення, так як встановлюється вона на тривалий термін.

Щоб купити двері вхідні, до установки яких не виникне жодного питання, то необхідно звернути увагу на петлі. Не варто применшувати їх значення, так як навіть при самому досконалому замку, якщо петлі будуть неякісні, то квартира для злодія залишається легкою здобиччю, а самі двері нескладним перешкодою.

Неможливо вхідні двері купити і без замка. Незважаючи на те, що нерідко можна почути про те, що всі замки можна розкрити, варто замислитися над цим питанням і вибирати той, на зламання якого піде максимально багато часу. Рекомендується на вхідні двері ставити не один замок, так можна ще більше збільшити її надійність. При чому варто вибирати різні типи, що дозволить максимально ускладнити завдання тим, хто ризикне спробувати порушити рамки дозволеного.

Показати/Приховати текст
Залишилися питання
Якщо у вас виникли будь-які питання, заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом