У санвузол
Показано 503 товара
Фильтры
За зростанням ціниЗа зменшенням ціниЗа новизноюЗа популярністю

У санвузол

Ванні кімнати є приміщеннями з підвищеною вологістю, з періодичними змінами температур, а також з наявністю інших особливостей, властивих санвузлів.

Тому при виборі дверей для цих специфічних приміщень необхідно, щоб полотна, в усякому разі з внутрішньої сторони, мали надійну ізоляцію від вологи. Інакше кажучи, щоб міжкімнатного полотно під впливом вогкості:

  • не зазнала розбухання;
  • не заклинює в закритому стані;
  • насилу не закривалася, або не закривалася взагалі, через те, що полотно під впливом вологи виявиться більше лутки.

Важливе значення крім захисту від вологи має звукова ізоляція ванної кімнати від:

  • шуму наполняющейся води;
  • звуків каналізації;
  • зливного бачка. А також інших звуків, на яких не прийнято акцентувати увагу.

Як в першому, так і в другому випадку все залежить знову ж від двох параметрів міжкімнатних дверей: по-перше, від матеріалу виробів, і по-друге, від типу зовнішнього оформлення.

Наприклад, двері міжкімнатні в ванну з масиву практично не піддаються розбухання і володіють хорошою шумоізоляцією. Крім цього каркасні двері з якісним наповнювачем, а також, оформлені натуральним шпоном справляються з вологою і з шумозаглушенням не гірше виробів з масиву.

Правда, вони вимагають періодичного догляду у вигляді протирання зовнішніх поверхонь поліролью з наявністю воску.

Які міжкімнатні двері для ванної кращі, крім уже згаданих?

Що стосується іншого асортименту міжкімнатних полотен, які придатні для санвузлів, то це:

МДФ полотна, а також з екошпон і з покриттям типу ПВХ. При цьому плівка з поліпропілену не пропускаючи воду, є захистом МДФ і екошпон, запобігаючи їх розбухання:

  • двері з шпони. Натуральні листи з дерева здатні протистояти вогкості в тому випадку, якщо, як уже говорилося раніше, передічесті протирати полотно восковою поліроллю;
  • двері, пофарбовані емаллю. Комбінація грунтовки і двухслоевой емалі здатна забезпечити надійний захист дверних полотен від вологого середовища.

Крім матеріалу дверних полотен для санвузлів слід приділяти увагу і фурніруре, тому що найбільш часті поломки відбуваються саме з неякісними дверними, як замками, так і навісами.

Показати/Приховати текст
Залишилися питання
Якщо у вас виникли будь-які питання, заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом