Міжкімнатні двері - види, особливості, де замовити недорого

Міжкімнатні двері в Києві представлені в каталозі магазина десятками різноманітних моделей. Магазин працює з провідними виробниками напряму і здатний запропонувати покупцям двері всіх цінових категорій. Крім того, в асортименті завжди вдасться знайти моделі з нових колекцій, а також акційні товари за зниженою ціною.

Особливості дверей по каталогу магазину

Замовники можуть купити міжкімнатні двері з декількох матеріалів. Наприклад, для виготовлення даної продукції використовується шпон і екошпон. У будь-якому випадку, замовники отримують товари з екологічних чистих матеріалів, які не виділяють в повітря потенційно небезпечних речовин. Так, для виготовлення продукції може використовуватися натуральний шпон з дуба або ясена. Однак особливості зазначених виробів необхідно описати більш детально:

  • Поверх основи двері, вироби покриті плівкою ПВХ або МДФ. Даний шар додає моделі двері той чи інший зовнішній вигляд. При цьому якість виробів виключає відшарування плівки або полотна МДФ. Більш того, зовнішня частина виробу відмінно витримує вплив променів сонця, вологи та інші фактори зовнішнього середовища. При цьому продукція не втрачає насиченості кольору;
  • Всі моделі надійно захищені від попадання вологи. Так, місця зрізу закриті полімерними елементами, що виключає попадання вологи в структуру матеріалу. Тому, двері не деформуються, не руйнуються від контакту з вологою;
  • Надійність і довговічність міжкімнатних дверей залежить від якості фурнітури. Всі представлені в каталозі моделі відрізняються фурнітурою з міцного сталевого сплаву. Міцні петлі виключають провисання дверей, вона не будуть іржавіти згодом.


Для зручності замовників, вся продукція розділена на кілька категорій. Наприклад, можна швидко відібрати моделі, призначені для ванної кімнати, дитячої або кухні. Крім того, вироби можна сортувати за особливостями відкривання - розстібні, розсувні і так далі.

Оскільки вироби поставляються безпосередньо, на двері міжкімнатні ціна є прямою і низькою, вона не включає зайві накрутки посередників.