Переваги броньованих дверей

  1. Невід’ємне відчуття захищеності від проникнення злочинців. Вироби високого класу навіть зможуть зупинити кулі.
  2. Грабіжників віджене очевидне бажання добре захистити оселю, оскільки господарі також можуть дозволити собі надійні замки та сигналізацію.
  3. Металева конструкція дуже міцна і зносостійка, не деформується з часом.
  4. Броньовані двері добре захищають від всіх негативних впливів зовнішнього середовища, в тому числі і під час пожежі.
  5. Крізь такі двері не проникають сторонні звуки, не тягне протягом і не розсіюється дорогоцінне тепло взимку та прохолода від кондиціонера влітку.

Існує поділ броньованих дверей на металеві і куленепробивні. Конструкція таких дверей включає в себе дверне полотно, раму, обробку та фурнітуру. В якості наповнювача полотна може виступати будь-який негорючий матеріал, це сприяє високому рівню шумоізоляції. Як сировину виготовлення рами, каркаса, внутрішніх ребер жорсткості використовуються сталеві профільні труби прямокутної форми і відповідні кутки.

Коробка повинна бути роздвоєною і встановлюватися у вигляді букви «П», огинаючи дверний отвір. Так зловмисникам не вдасться використати спеціальні пристрої і вирвати двері з петель.

двері

Належна увага при виробництві броньованих дверей приділяється фурнітурі. На такі конструкції встановлюються тільки високонадійні замикаючі пристрої, причому їх можуть укомплектувати з різною комбінацією замків, ключі для них не припускають повторень. Найчастіше на броньовані двері в квартиру вважають за краще ставити кодові або магнітні замикають пристрої.

Броньовані конструкції поділяються на класи по стійкості до злому. Конструкції 1-3 класу з товщиною полотна 80 мм використовують як вхідні двері; 5-7 клас товщиною приблизно 120 мм краще використовувати для дач і заміських будинків. Вироби 8-12 класу відносяться до куленепробивних. Їх полотно обладнано дуже товстим листом із сталі, титановими елементами і спеціальним склом.

Броньовані двері можуть бути виготовлені як в правому, так і лівому варіанті. Як стверджують професіонали, щоб підвищити стійкість броньованих дверей до злому, її потрібно встановити так, щоб вони відкривались назовні.

В сучасних умовах життя броньовані двері це не безглузда примха або показник розкоші, це необхідність. Серед всіх видів тільки вони можуть гарантувати безпеку та спокій. Броньовані двері при вході у квартиру (дім) виглядають переконливо і запевняють у міцності та надійності оселі господаря.