Двері прихованого монтажу
Фільтр
Показано 15 товарів
Фильтры
За зростанням ціниЗа зменшенням ціниЗа новизноюЗа популярністю

Двері прихованого монтажу

Приховані двері стали справжнім проривом у сфері кімнатного дизайну в останні десять років. Як зрозуміло з назви, цей вид дверей не виділяється в інтер'єрі і відмінно підходить для декору. Їх можна декорувати під будь-який стиль різним матеріалом, що так приваблює дизайнерів.

Двері прихованого монтажу встановлюються без будь-яких наличників. Двері цілком вбудовується в стіну - вона ніяк не виступає. Таким чином, створюється ефект збільшення простору. Тому приховані двері зазвичай встановлюють в невеликих кімнатах. Візуально приміщення стають більш просторими і світлими.

Останнім часом стали часто встановлювати скляні двері. Вони надають своєрідну родзинку кімнаті і приводять у захват людей, які стикаються з ними вперше. Крім того, двері часто прикрашають візерунками і ховають в стіні як елементи тих же шпалер.

До переваг дверей прихованого монтажу можна віднести:

  • Збільшення простору;
  • Можливість створити приховане приміщення;
  • Зручно робити більш стильними вбиральні кімнати або гардеробну;
  • Відсутність ручок на таких дверях роблять їх незамінними для тих місць, куди не повинні потрапляти маленькі діти.

Де купити двері прихованого монтажу

З одним з найбільших асортиментів дверей на всьому пострадянському просторі ви можете ознайомитися на даному сайті dverigarant.com.ua. Їхня продукція налічує майже тисячу найменувань від різних виробників в широкому ціновому діапазоні.

Крім того, працівники компанії надають клієнтам високий сервіс, кожні двері встановлюється з певною гарантією. Прихований короб нового покоління сумісний з усіма колекціями, представленими на даному сайті.

Показати/Приховати текст
Залишилися питання
Якщо у вас виникли будь-які питання, заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом