Наша компанія надає величезний вибір кухонних дверей для вашого будинку. В наявності 487 моделей від трьох виробників. Широкий вибір за ціною, якістю і розміром. Знайдуться двері навіть для самих вимогливих клієнтів.

Вибираючи міжкімнатні двері для кухні потрібно враховувати деякі моменти:

  • Якщо двері на кухню виходять в коридор, підбирайте під колір і дизайн інших міжкімнатних дверей, а також не забувайте, що двері повинні поєднуватися із загальним дизайном вашого житла і кухні.
  • Якщо у вас на кухні зона готування розташовується в безпосередній близькості до дверей, вибирайте полотно, яке легко мити і не шкода викинути в разі якщо буде потрібно заміна. Під час готування бризки від смаження і води, а також пар можуть потрапити на кухонні двері і полотно може зіпсуватися. Але такі кухні швидше виняток, ніж правило. Якщо кухня простора, а плита розташована в двох метрах або більше можна вибирати двері з будь-яких матеріалів.
  • Двері на кухню повинні бути зносостійкими і функціональними, так як дуже часто використовуються. А також не варто забувати про негативний вплив перепадів температури і підвищеної вологості на кухні.

Переваги вибору кухонних дверей в нашому магазині:

  • Довгий термін служби. Кожному покупцеві ми пропонуємо письмову гарантію на тривалий термін, а також післягарантійне обслуговування.
  • Наші двері стійкі до прояву зовнішніх факторів і прості в догляді.

Вибір дверей в нашому магазині дуже широкий, ви знайдете багато моделей для ваашей кухні в оптимальному для вас кольорі, матеріалі і виконанні. А якщо вам знадобиться допомога - звертайтеся до нас. Ми допоможемо вибрати двері з оптимальними для вас характеристиками і дизайном.