Для квартири

Для квартири

Купити вхідні двері в квартиру з оперативної послугою професійного монтажу особливих труднощів не становить, були б кошти. Питання в іншому, - в сучасних реаліях гарний дизайн просто зобов'язаний поєднуватися з високими технічними характеристиками.

Кожен хотів би придбати надійну, міцну, безпечну двері при бездоганному дизайні, а в залежності від ціни бажано і довговічну. Але для цього необхідно консультуватися з фахівцями.

Вхідні двері в квартиру

Як же правильно вибрати? Важливо враховувати кілька основних нюансів:

  • товщина металу повинна відповідати надійності замку;
  • кількість замків в залежності від товщини металу в рамі;
  • надійність петель;
  • набір ребер жорсткості;
  • діаметр, кількість і довжина штирів, які з'єднують раму зі стіною при установці;
  • звукоізоляція і утеплення.

В принципі нічого складного, але треба бути уважним, щоб захоплюючись відтінками різновидів дизайну або шумоізоляцією, що не забути про комплексний підхід і ціновому рівні.

Наша компанія пропонує дуже широкий вибір цінового коридору від різних виробників, які зарекомендували себе на ринку поставками виключно якісної продукції. Як правило середнє значення ціни буде відповідати всім зазначеним вище характеристикам.

Купити вхідні двері в квартиру в нашому магазині допоможуть професійні фахівці, які проходять сертифіковане навчання. Довгострокова письмова гарантія - це офіційне завірення компанії, передбачено також і післягарантійне обслуговування.

Показати/Приховати текст
Залишилися питання
Якщо у вас виникли будь-які питання, заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом