Для дому

Для дому

Майже кожен власник приватного будинку рано чи пізно стикається з проблемою при виборі якісних парадних дверей, оскільки вона гарантує вашу безпеку, а також збереження матеріальних цінностей. Також, цей аксесуар повинен якомога краще вписуватися в екстер'єр двору і підкреслювати хороший смак і статус власника житла. Крім усього іншого, вхідні двері в будинок, в першу чергу, повинні мати надійні кріпильні елементи, за допомогою яких вона буде міцно встановлена в дверному отворі і експлуатуватися довгі роки. Важливу роль відіграє і сама система замків, адже чим складніше їх механізм, тим важче зловмисникам проникнути в приміщення.

Яким характеристикам повинні відповідати вхідні двері для дому?

Варто відзначити, що вхідні двері до приватного будинку ціна яких залежить від фірми виробника і наявності додаткової фурнітури, повинні відповідати певним характеристикам, а саме:

  • стійкістю до кліматичних умов, особливо, до підвищеної вологості, високої і низької температури навколишнього середовища;
  • фортецею самої конструкції дверей, яка залежить від товщини металу дверного полотна (не менше 2 мм), зовнішньої обробки і внутрішнього наповнення (мінвата, пінопласт);
  • зламостійкі та довгим ресурсом експлуатації;
  • мати естетичний дизайн, від чого залежить екстер'єр двору;
  • мати допоміжну фурнітуру у вигляді верхнього козирка, який захистить двері від вологи і подальшої їх корозії, а також повинен стояти якісний замок і ручки, при необхідності вічко і доводчик.

Окремо варто звернути увагу на механізм самого замку. Саме від нього залежить доступ до будинку небажаних відвідувачів. Тип замку є ключовим моментом, від якого залежить швидкість його розкриття. Так, штіфтовий замок має високу секретністю, але він швидко розкривається, на відміну від сувальдной і комбінованої конструкції.

Сьогодні купити вхідні двері в будинок не складе великих труднощів. На сайті представлений широкий вибір дверей від різних фірм-виробників з різною ціновою політикою, які відповідають всім перерахованим характеристикам і стануть надійним захистом вас і вашого житла.

Показати/Приховати текст
Залишилися питання
Якщо у вас виникли будь-які питання, заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом