Про магазин
Наша компанія

Наша компания предлагает покупателям широкий спектр межкомнатных и металлических дверей. Ассортимент продукции, представленный в нашем магазине насчитывает более 1000 моделей различных производителей, категорий и ценовых уровней. В нашем магазине Вы найдёте широкий выбор стильных межкомнатных и стальных дверей для городской квартиры или загородного коттеджа. Наша компания предлагает покупателям широкий спектр межкомнатных и металлических дверей. Ассортимент продукции, представленный в нашем магазине насчитывает более 1000 моделей различных производителей, категорий и ценовых уровней. В нашем магазине Вы найдёте широкий выбор стильных межкомнатных и стальных дверей для городской квартиры или загородного коттеджа.

Факти
Компания «Двери гарант» продает входные и межкомнатные двери 10 лет, больше 1000 моделей, что позволяет нам быть впевненими в качевстве продукта на 100%
Компания предоставляет услуги замера, доставки, установки входных и межкомнатных дверей нашими квалифицированными специалистами
За время существования компании, мы успели установить более 10 000 входных и межкомнатных дверей.
Компания «Двери гарант» предоставляет 1 год гарантийного обслуживания на все виды дверных изделий.
Переваги покупки в нашому магазині
  • Індивідуальний підхід
  • Висока якість
  • Першокласний сервіс
  • Ринкові ціни

Консультацію та замовлення як вхідних, так і міжкімнатних дверей можна робити одним із зручних для Вас способів. Ми працюємо без перерви на обід і без вихідних! Для забезпечення максимальної зручності покупки, ми пропонуємо послугу безкоштовного виїзду майстра по виміру дверного отвору. Мало того, ця ж людина є менеджером-консультантом здатним дати відповідь на будь-яке Ваше питання.

Телефонуйте нам, і ми зможемо надати для вас такі умови замовлення, відмовитися від яких буде просто неможливо! Ми раді співпраці, ваше бажання для нас - закон, і ми завжди готові йти на зустріч клієнту.

Компанія "Гарант Двері" повністю впевнена в найвищій якості своєї продукції:
  1. Кожному покупцеві надається письмова гарантія на тривалий термін, а також післягарантійне обслуговування.
  2. Якщо монтаж виконується фахівцями компанії "Гарант Двері", то можна бути впевненим, що двері встановлена надійно і правильно.
  3. Весь персонал проходить спеціальне навчання і постійно вдосконалюється.

Так наша компанія забезпечує своїм клієнтам сервіс високого класу, який повністю відповідає світовим стандартам і нормам.

В нашому інтернет-магазині знайти різні варіанти броньованих дверей, від самих бюджетних до моделей преміум-класу. Але якою б не була ціна, якість дверей завжди на найвищому рівні.

Нехай комфорт і домашній затишок починаються з порога, а надійність і захищеність - зі сталевих дверей компанії "Гарант Двері"!

Залишилися питання
Якщо у вас виникли будь-які питання, заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом